MAS Bodrum

MAS Bodrum

1963 yılından bugüne bina otomasyonu üzerine tasarımı ve üretimi kendimize ait ürünlerimizin hem ülkemizde hem dünyada satışına devam etmekteyiz. Sadece teknolojiyi takip etmekle kalmayıp, yeni teknolojiler geliştirerek geleceği günümüze taşıma ilkesi ile çalışarak MAS Şirketler Grubu ismini tüm dünyaya gururla tanıttık. Aynı ilke ile inşaat sektöründeki projelerimizi büyük bir titizlik ve dikkatle kurgulayarak  2017 yılında Bodrum’da bu sektördeki ilk adımlarımızı attık. Yetişmiş insan gücümüzü, yaratıcılığımızı, uzman kadro tercihlerimizi, uygulamalardaki ustalık ve öncü teknikler ile birleştirerek inşaat sektöründe de  tercih sebebi olacak MAS farkını yaşanılası projelerle ortaya koyuyoruz.

MAS Bodrum

Misyonumuz

Misyonumuz, her zaman, herkes için  “Daha İyi” yaşam imkanlarını planlamak, var etmek, sürdürmek ve kaliteyi her geçen gün adım adım ileri taşımaktır.

MAS Bodrum Misyon
Mas Bodrum Misyon

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ileri teknolojinin en yakın takipçisi ve ilk uygulayıcısı olmak, içinde bulunduğumuz tüm sektörlerde öncü ve örnek olmaktır. Kaliteden ödün vermemek, yapılan işlerde varılabilecek en uç noktanın da ötesinde var olanı planlayabilmek ve projelendirebilmektir.