Aster

MAS Marine Yalıkavak

MAS Marine Yalıkavak

Denize dokunan yaşamlar...

Her sabah denize uyandığınız, her akşam güneşin denize battığını izlediğiniz, Yalıkavak Marina’ya elinizi uzatsanız dokunabileceğiniz bir konumda, yaşamınızı kolaylaştıracak zarif detaylarla bezenmiş bir proje: MAS Marine Yalıkavak...

Yalıkavak’ın tümüne hakim, manzaralı 10 adet villa... Villaların her birinde manzara ve özel yaşam alanları... Şımartan lüks detaylar, hayatı kolaylaştıran son teknolojik donanımlar... Sessizlik, sükunet, keyif ve güvenlik... Kısacası Bodrum’un size vaat edebileceği her şey...

Bodrum’un en güzel manzarası ile sarmaş dolaş yaşamayı kim istemez? Hem doğanın koynunda olup hem de şehrin tüm avantajlarını dolu dolu yaşamayı... Çocuklarının saçlarında tuz kokusu, ayaklarında kum varken, en lüks ve en teknolojik detayları yaşamının kalbinde bulmayı... Kim istemez, dört mevsim Yalıkavak’ı denizdeymiş gibi yaşamayı?

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yalıkavak, Yaka Mevkii’nde 5282 m2 arazi üzerine estetik, fonksiyonel ve ergonomik mimari özelliklere sahip, 10 adet villa inşaa ediyoruz.

Kolaylıkla ulaşım sağlanabilen konumdaki projede tüm villalarda panoramik Adalar ve Yalıkavak manzarası, çevreyle uyumlu doğal yerleşim özellikleri, 25 m2’lik özel havuz ve güneşlenme terasları bulunuyor.

Doğal taş dış cephe kaplaması bulunan ve zengin peysaj tasarımları ile desteklenen villaların her birinde özel otopark, su deposu ve makine dairesi, sulama ve hidrofor sistemi olması planlandı.

Her odasında banyosu bulunan villalar,  VRV/ VRF ısıtma ve soğutma sistemleri ile donatıldı. Villaların tüm odalarında TV, kablosuz internet ve telefon altyapısı temin edildi.

İthal mermerler ve lamine parkeler ile döşenen zeminler yanı sıra villalarda ithal ankastre mutfak, ithal batarya, duş ve gömme rezervuar sistemleri de düşünüldü. Tüm alüminyum doğramalarda da dünya çapında güven ve beğeni kazanmış ithal markalar tercih edildi.

7/24 güvenlik ile korunan sitede tüm villalarda MAS Akıllı Ev Sistemleri’ne entegre alarm, yangın dedektörü, diafon ve kamera sistemleri olması planlandı.

Size sadece deniz kokan MAS Marine Yalıkavak yaşamına sahip olmak kaldı...

Proje Galerisi